Kilka słów o Pensjonacie Tałty

Nasz rodzinnie prowadzony 3-gwiazdkowy pensjonat znajduje się w samym sercu Mazur bezpośrednio nad jeziorem Tałty w miejscowości o tej samej nazwie.Obrazek Pensjonatu Tałty - Kilka słów o nas
Mała, spokojna wieś Tałty (300 mieszkańców) leży około 4 km od Mikołajek.

Dysponujemy pokojami 2-,3- i 4- osobowymi - każdy z łazienką i WC. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na jezioro. Na parterze znajduje się jadalnia, pokój wypoczynkowy i bar. Wyżywienie składa się z obfitego śniadania i obiadokolacji 3- daniowej (mozliwość wyboru z dwóch dań). W ciągu dnia istnieje można zamówić posiłek z karty dań.

Bardziej szczegółowy opis pokoi - KLIKNIJ

Tutaj możecie Państwo aktywnie spędzać czas, np. uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wodne, piesze wędrówki czy też wycieczki rowerowe. Znajdą się również miejsca dla miłośników wędkowania.

Do dyspozycji naszych Gości są; łodzie wiosłowe, kajaki, rowery, narty wodne, windsurfing oraz żaglówka.
Duży, zadbany trawiasty teren i kąpielisko z pomostem zapraszają do plażowania.

Podczas samochodowych wycieczek można zobaczyć wiele osobliwości Mazur. Państwa samochód jest u nas całkowicie bezpieczny - na zamkniętym i strzeżonym parkingu.


Krajobraz

Mazury - kraina ciemnych lasów i krystalicznych jezior. Ponad 3000 jezior oraz  niektóre wioski, w których czas stanął w miejscu, wozy konne, bociany oraz ludzie serdeczni, gościnni i życzliwi.

Tu położony jest nasz pensjonat, bezpośrednio nad jez. Tałty, około 4 km od Mikołajek.

Aby umożliwić Państwu różnorodny sposób spędzania wolnego czasu oferujemy wypożyczalnię rowerów i sprzętu pływającego (kajaki, łodzie wiosłowe, rowery i narty wodne oraz żaglówkę). Obrazek Pensjonatu Tałty- Krajobraz

Na życzenie można wynająć łódź motorową z kierowcą.

Duża plaża bezpośrednio przy pensjonacie z wydzielonym kąpieliskiem dla dzieci zaprasza do aktywnego spędzania czasu nad wodą i na wodzie.

Ryby takie jak węgorz, okoń, sandacz czy szczupak można złowić z pomostu lub z łodzi. Dzięki doskonale czystej wodzie jest to również raj dla wędkarzy.

Po wyczerpujących spacerach w przepięknej okolicy mają Państwo możliwość odpocząć i wzmocnić się w naszym barze lub przy grillu.